6 grudnia 2014 | Koncert Jubileuszowy | SCENA Piła
2014.11.09 - 10:01

Mamy przyjemność zaprosić na koncert jubileuszowy All The Players, który odbędzie się 6 grudnia 2014 w pubie SCENA w Pile o godz. 19.30

Z okazji 25-lecia zaprosiliśmy do udziału w koncercie osoby, które były członkami grupy w trakcie minionych lat. Zapowiada się naprawdę ciekawie.

WSTĘP WOLNY

Serdecznie zapraszamy !!
 

6 grudnia 2014 | Koncert Jubileuszowy 25 lat All The Players

Wybrane zdjęcia z Jubileuszowego Koncertu All The Players.

Publiczność dopisała, trudno nawet wyliczyć ilu przyjaciół przyłożyło się do wspólnego sukcesu. Mamy nadzieję powtórzyć kiedyś ten wyczyn.

Zapraszamy do wysłuchania rejestracji audio koncertu w części Muzyka.

Jeszcze cicho i spokojnie...trwają przygotowania.Dęciaki znacząco wzmocnili nasz skład jubileuszowy.Skład na scenie nieustannie się zmieniał...tym razem doszedł chórek.Waldek na gitarze... doszedł akordeon... brzmienie ewoluowało niemal w utworu na utwór.Oświetleniowcy czuwali przez cały koncert. Gdyby nie nasi przyjaciele, koncert nie byłby tak udany.Tu niemal jak Kraftwerk....Prawdę mówiąc mając na uwadze nasze zapędy progresywne, nie zdziwiłbym się, jakbyśmy zagrali elektronikę ;)Miło, jak słuchaczom się podoba. Zupełnie inaczej wtedy się gra. Dziękujemy !Chwilami na scenie było naprawdę tłocznoMuzyka płynie dla naszych słuchaczyPełne skupienie.... rozluźnienie dopiero nadejdzie później.. :)Waldek Zieliński - potrafi zgrać każdą gitarę na wiórPodziękowania dla słuchaczy.Cudowny koncert.... długo pozostanie nam w pamięci.

6 grudnia 2014 | Przygotowania do koncertu

Trwają przygotowania do koncertu. Niektórzy goście mieszkają za płotem, część przyjechała jednak zza granicy. Już sama organizacja takiej próby to logistyczny majstersztyk.

Podział rólKażdy utwór można zagrać na wiele sposobów.... na który zagramy ten?Rytmu też trzeba pilnować.Jazda na wiele mikrofonów.Tekst jeszcze na kartce, ale z pewnością do koncertu zostanie zapamiętany.Próba zgraniaPoszukiwanie brzmień

© 2010  | All The Players
Ostatnia aktualizacja: 21.12.2014 - 21:23